Doradztwo zawodowe - spotkanie z psychologiem

24 lutego 2026r. na zaproszenie pani Marleny Lidzbarskiej – Galas, Marii Pietrzak odbyło się spotkanie uczniów kl. 7 – 8 szkoły podstawowej i licealnych z panem Tomaszem Rękawkiem psychologiem, kierownikiem oddz. D10. Tematem spotkania w ramach doradztwa zawodowego było poznanie zainteresowań, etapy edukacji, rozwój, typy osobowości zawodowych wg Hollanda. Uczniowie byli zainteresowani, aktywnie uczestniczyli zadając pytania. ZSS Nr 2 w Garwolinie bardzo dziękuje za edukacyjne spotkanie, przybliżenie zawodu.

               

Tue, 06/09/2026 - 09:07

Powrót