Doradztwo zawodowe - spotkanie ze strażakiem

 

31 marca 2026.r na zaproszenie pani Marleny Lidzbarskiej – Galas, Marii Pietrzak odbyło się spotkanie uczniów kl. 7 – 8 szkoły podstawowej i licealnych z panem Grzegorzem Skoczek strażakiem i ratownikiem medycznym. Tematem spotkania w ramach doradztwa zawodowego było zapoznanie z zawodami przyszłości, edukacja i ciągły rozwój. Uczniowie aktywnie uczestniczyli zadając pytania, w oparciu o własne doświadczenia. Spotkanie zakończyło się ćwiczeniami na fantomach, w parach – pierwsza pomoc przed medyczna. ZSS Nr 2 w Garwolinie bardzo dziękuje za edukacyjne spotkanie, przybliżenie zawodu, utrwalenie ćwiczeń z udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym.

 

Tue, 06/09/2026 - 09:11

Powrót