Konstytucja 3 Maja

 

W dniu 30 kwietnia w murach naszej placówki odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To jedno z najważniejszych świąt w polskiej historii, będące symbolem patriotyzmu, wolności i narodowej jedności. Uczniowie przygotowali wyjątkowy program artystyczny, który przybliżył zebranym tło historyczne tamtych wydarzeń oraz znaczenie tego przełomowego dokumentu dla naszego kraju. Występom towarzyszyła podniosła atmosfera, która skłoniła wszystkich do refleksji nad wartościami takimi jak demokracja i szacunek do Ojczyzny. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie uroczystości oraz obecność, która była piękną lekcją historii i patriotyzmu.

                

 

                

Tue, 06/09/2026 - 09:44

Powrót