W poniedziałek 1 czerwca w Dzień Dziecka nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą arenę talentów. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany konkurs „Szkolny Mam Talent”, który dostarczył wszystkim widzom ogromnych emocji, wzruszeń i potężnej dawki pozytywnej energii! Uczniowie udowodnili, że ich kreatywność nie zna granic. Publiczność oraz jury mieli okazję podziwiać niezwykle zróżnicowane występy. Na scenie zobaczyliśmy m.in.: wokalistów o anielskich głosach, dynamiczne układy taneczne, które porwały całą salę, wirtuozów grających na instrumentach oraz niezwykłe talenty plastyczne. Wszyscy artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony, pokazując odwagę i ogromne zaangażowanie. Jury po niezwykle trudnych i burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz każdemu, kto odważył się wyjść na scenę i podzielić swoją pasją! Jesteście dumą naszej szkoły. Dziękujemy również organizatorom za przygotowanie wydarzenia, a publiczności
za wspaniały, głośny doping!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
![]()